TRENER PERSONALNY POZNAŃ

Dawid Dzikiewicz – Twój trener personalny w Poznaniu

Cześć! Nazywam się Dawid Dzikiewicz i jestem trenerem personalnym z Poznania. Jeśli szukasz wsparcia w osiąganiu swoich celów sportowych – niezależnie od tego, jakie one są – jestem do twojej dyspozycji. Specjalizuję się w treningu przygotowania motorycznego, ale dzięki mojemu wykształceniu (kierunek Sport na poznańskiej AWF), wieloletniemu doświadczeniu oraz wciąż pogłębianej wiedzy realizuję się także w treningu personalnym z podopiecznymi na różnych poziomach zaawansowania. Oferuję spersonalizowane programy treningowe, które poprawią Twoją formę, zdrowie i samopoczucie oraz pomogą Ci systematycznie zbliżać się do osiągnięcia swoich założeń. Trening personalny w moim rozumieniu to nie tylko same ćwiczenia, ale kompleksowe podejście do zdrowego stylu życia, w którym kluczową rolę odgrywa także odpowiednia dieta.

trener tłumaczy technikę klientce 

Trening personalny Poznań

Trening personalny pod moim okiem to skuteczna metoda osiągania zamierzonych celów, niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, zbudować masę mięśniową, poprawić kondycję, czy po prostu czuć się lepiej w swoim ciele. Jako trener personalny w Poznaniu oferuję:

   1. Indywidualne programy treningowe – każdy program dostosowuję do Twoich celów, poziomu zaawansowania i ewentualnych ograniczeń zdrowotnych;

   1. Motywację i wsparcie – będę Cię motywować i wspierać na każdym etapie treningu, pomagając pokonywać trudności i utrzymać wysoką motywację.

   1. Edukację i rozwój – podczas treningów dowiesz się wiele o prawidłowej technice ćwiczeń, zdrowym stylu życia oraz znaczeniu zrównoważonej diety.

  klient ćwiczy w kameralnym studiu na maszynie

  Treningi personalne w kameralnym studiu

  Prowadzę treningi we współtworzonym przeze mnie kameralnym studiu w Poznaniu. To wyjątkowe miejsce, które zapewnia moim podopiecznym komfort i prywatność, co jest niezwykle istotne w procesie pracy nad ciałem i umysłem. Oto kilka zalet tego rozwiązania:

    1. Indywidualne podejście – podczas zajęć w moim studiu mogę skupić się w 100% na Twoim treningu.

    1. Prywatność i komfort  ćwicząc w prywatnym studiu, unikniesz tłumów i hałasu typowego dla dużych siłowni. Możesz skupić się na treningu w spokoju i komfortowych warunkach, bez stresu i spojrzeń ze strony innych trenujących.

    1. Profesjonalny sprzęt – moje studio jest wyposażone w nowoczesny sprzęt, który umożliwia wykonywanie różnorodnych ćwiczeń, dostosowanych do Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania.

    1. Bezpieczeństwo i higiena – studio dysponuje nowoczesnym zapleczem sanitarnym.

   dwie osoby ćwiczą na treningu w parach

   Trening w parach, czyli wspólne ćwiczenia z partnerem bądź przyjacielem

   W mojej ofercie dostępny jest również trening w parach, znany także jako trening semi-personalny. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z profesjonalnego wsparcia trenera personalnego w Poznaniu, a jednocześnie cenią sobie możliwość ćwiczenia w towarzystwie drugiej osoby. Zajmuję się prowadzeniem sesji treningowych, które zakładają obecność dwóch podopiecznych jednocześnie, co oferuje trenującej parze szereg korzyści, takich jak:

     • większa dostępność terminów – potrzeba rezerwacji jednej sesji, zamiast dwóch;

     • pozytywna atmosfera podczas treningów – wzajemna motywacja do dalszej pracy nad swoim ciałem.

     • oszczędność finansowa – trening w parze pozwala na optymalizację kosztów. 

    Pomimo tego, że trening odbywa się w duecie, dbam o indywidualne podejście do każdego uczestnika, dostosowując ćwiczenia do jego specyficznych potrzeb i celów. Trening semi-personalny to idealna sposobność ku temu, aby wspólnie z partnerem lub przyjacielem pracować nad osiągnięciem lepszej formy i poprawą zdrowia pod okiem doświadczonego trenera.

    trener i klientka uśmiechnięci zbijają piątkę na koniec treningu

    Trening personalny, czyli inwestycja w siebie

    Inwestycja w trening personalny to inwestycja w siebie i swoje zdrowie. Odpowiednio dobrany program treningowy i dieta oraz treningi pod okiem wykwalifikowanego trenera osobistego mogą przynieść wymierne korzyści, takie jak poprawa kondycji, redukcja masy ciała, zwiększenie siły i wytrzymałości, a także lepsze samopoczucie i większa pewność siebie.

    Jeśli jesteś zainteresowany treningiem personalnym w Poznaniu, skontaktuj się ze mną już teraz. Oferuję indywidualne podejście, profesjonalne wsparcie oraz motywację na każdym etapie Twojej drogi do lepszej formy. Ze mną, jako Twoim osobistym szkoleniowcem możesz liczyć na codzienny progres i wspólne pokonywanie kolejnych przeszkód na drodze do osiągnięcia zamierzonych celów.

    Chcesz poznać cenę treningu personalnego w Poznaniu pod moim okiem? Zajrzyj do mojego cennika. Chcesz skorzystać z mojej wiedzy i porad online? Zapisz się na konsultację zdalną. Szukasz w Poznaniu dietetyka i trenera personalnego jednocześnie, by kompleksowo podejść do kwestii przemiany swojej sylwetki? Również jestem do Twojej dyspozycji. Konsultacje w zakresie żywieniowym w ramach mojego projektu prowadzi mgr Magdalena Kosak z Warsztatu Dietetycznego. Zapraszam do współpracy!

    • black-shape

    Twoja droga do lepszej formy zaczyna się tutaj!